×

3115_0279_6828-kartalotel_logo.png

Ücretsiz Wifi

Ücretsiz Otopark

Oda Servisi

Bu yeni tatil dünyası yavaş yavaş yaz aylarının yanında yerini alırken, böylesi tatil yapmak isteyenlere hizmet sunan işletmecilerde kollarını sıvadı. Şimdi yoğun bir çalışma var Bolu' da. Karlı tepelerle süslü, yılın 5 ayında kar eksik olmayan Kartalkaya şimdi ikinci bir Uludağ olma yolunda.

Uludağ' daki tesislerin kış aylarında adeta dolup taşması, rezervasyonların aylar öncesinden yapılarak bütün otellerin dolması gözleri Bolu' ya çevirdi. Türkiye' nin en kalabalık kenti İstanbul' a 240 Başkent Ankara' ya ise 200 km uzaklıktaki B yapılmakta olan tesisleriyle Türkiye' nin ikinci kış dinlenme, kirlenen büyük kentlerin nefes alma bölgesi haline geliyor.

Bolu' ya 10 km uzaklıktaki Koru Motel' in eski sahibi kurduğu Kar Şirketi ile Kartalkaya' daki orman bölgesinde yapımına giriştiği Kartal Tesislerinin ilk ünitesi olan 260 yataklı otel Şeker Bayramında işletmeye açıldı ve böylece ilk ünite kış dinlenme ve kayak merkezi olarak 1977-1978 kış sezonunda hizmete girdi.

Orman Bakanlığı' nın kayak pistleri ve doğadan yararlanma alanları olarak bu tesisler için ayırdığı 160 bin metrekarelik sahanın 2500 metrekaresinde ilk otel yükseliyor. Turizm Bankası' nın 14 milyon lira kredi sağladığı ve Türkiye' de ilk defa ithal edilecek malzemeleri için %100 gümrük muafiyeti tanıdığı tesisler tamamlandığı zaman 1500 yataklı olacak.

Kartal Otel

İletişim Bilgileri

Kartalkaya Mevkii P.K. 5 14200 Bolu - Türkiye

0374 222 53 00

info@kartalotel.com

www.kartalotel.com

DİĞER OTELLER

Bolu City Otel

Seben Kaya Evleri

Büyük Abant Oteli

Abant Vadi Dağ Evleri