×
Turizme açılan yeni pencere Karpalas

Bolu’nun eşsiz doğa tarih ve kültürünün içinde yerini almaya hazırlanan Karpalas City Hotel &Spa hizmete açıldı. Otelin yönetim kurulu düzenledikleri kahvaltı ile basın mensuplarıyla bir araya gelerek oteli tanıttı.

Haber: Semih Baykal

Türkiye’nin eşsiz doğası, tarihi ve kültürüyle gözde illeri arasında yer alan Bolu’ya ilk spa oteli Karpalas City Hotel &Spa vatandaşların hizmetine açıldı. Otelin yönetim kurulu düzenledikleri kahvaltı ile ilimizdeki basın mensuplarının karşısına çıktı. Otelin Genel Müdürü Uğur Özkoç, basın mensuplarına oteli gezdirerek, tek tek özelliklerini anlattı.

TOPLAM 80 ODA İLE MİSAFİRLERİNİN HİZMETİNDE

Hotel Ürünlerini antibakteriyel özellikte tercih ederken, yüksek standartlarda 1 Royal Suit ve 16 suit oda , 63 standart oda ile konforlu ve modern toplam 80 oda (1 Bağlantılı, 1 Engelli, 24 balkonlu oda) ile misafirlerine hizmet edecek. İlimizin eşsiz doğasına, tarihine ve kültürüne uygun olarak yapılan otel 850 kişilik çok amaçlı salonu unutulmaz partiler, özel geceler ve lansman etkinlikleriniz için benzersiz alternatifler ile vatandaşların ilk tercihi olacak. Karpalas City Hotel &Spa’da birbirinden lezzetli yemek ve kokteyl menüleri, Bolu’nun eşsiz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile hatırlamaya değer bir gece için harika bir mekan.

“1800’LÜ YILLARIN SARAY MUTFAĞI LEZZETLERİ BU OTEL’DE “

Kültür, doğa ve spor kenti Bolu’da, “Unutulmuş Lezzetler Korumamız Altında” sloganı ile yola çıkan Karpalas City Hotel &Spa, 1800’lü yılların saray mutfağı lezzetleri ile Osmanlı Mutfağının Bolu ile özdeşleşen tatlarını farklı bir şekilde harmanlayarak misafirlerinin damak tadına imzasını atmaya hazır.

TÜRKİYE’NİN SPA MERKEZİ OLACAK

Karpalas City Hotel &Spa içerisinde bulunan SPA merkezi Türkiye ve dünyanın bir çok farklı noktasından gelen üstün beklentilere sahip iş, tatil ve sağlık amaçlı seyahat eden misafirlere birçok hizmet ve imkanı bir arada sunmayı hedefliyor. 1000 m² alana sahip merkez güzellik, bakım ve spor alanlarında güncel eğilimleri takip ederken modern teknik ve cihazlarla otelde konaklayan misafirlere ve SPA üyelerine seçkin bir SPA merkezinden beklenen tüm hizmetleri en üst seviyede sağlayacak.

Kaynak: www.boluolay.com