×
Bolu Turizm Gelişme Bölgeleri belli oldu

Ankara Bolu Kalkınma Vakfı tarafından organize edilen, Bolu Belediyesi’nin ev sahipliğinde Aladağ’da düzenlenen kaynaşma pikniğine Bolu’dan ve Ankara’dan bürokratlar ile siyasetçiler katıldı. Vali Zahteroğulları, katılımcılara yaptığı konuşmada, bir ay sonra ilan edilmesi planlanan Bolu’nun turizm gelişme bölgelerini açıkladı.

“BİRBİRİMİZİ GÖRMEK HEPİMİZE ENERJİ VERECEKTİR”Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Ankara’da yaşayan bürokratlarımız, İstanbul'dan iş adamlarımız bugün pikniğimize katıldı. Adapazarı’ndan da pikniğimize katılan hemşerilerimiz var, bu pikniklerimiz de katılımcı sayısı gittikçe artacak. Bu piknikler gittikçe Bolu platformuna doğru dönüşüyor. Bolulular nerede olursa olsun bu güzel temiz doğa onları çeker. Birbirimizi görmek de hepimize enerji verecektir. Dün hava çok kötüydü siz gelince bugün hava açtı. Her zaman gelin ki Bolumuzun havası hep güneşli olsun. Biz Bolu’nun hizmetkârıyız. Bu mevkiler geçici birlikteliklerimiz ise kalıcı bu birlikteliği devam ettirelim. Sayın Valimle Bolu için çok güzel projelerimiz var. Arkamızda projelerimizi destekleyici siyaset ve milletvekillerimizde var. Bu birliktelik inşallah Bolu’yu çok güzel noktalara getirecektir. Pikniğimize katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

“CENNETTEN BİR KÖŞE OLAN BOLUMUZA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR”

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun keyifli bir gün yaşadıklarını söyledi. Ercoşkun; “Bolu’nun her köşesinde bu birlikteliği görmek mümkün. Halk müziği korusu ile de çok güzel zaman geçirdik.Burada bulunan bürokrat arkadaşlarımızla Ankara’da bir araya geliyoruz hizmet üretiyoruz. Eksiklerimiz olacaktır bu eksiklikleri birlikte giderirsek hiçbir sorun yaşayamayız. Cennetten bir köşe olan Bolumuza hizmetlerimiz devam edecektir. Uzaktan ve yakından gelen ve bu güzel ortamı bizimle teneffüs eden saygı değer hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: bolununsesi.com